LANTERNOR, 3 st, plåt, Sverige 1900-talets första hälft.

Invändig oljelampa. Alla stämpelmärkta med tre kronor samt "St". Numrerade.
Höjd 23 cm.

Bruksslitage. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR