BYRÅ

Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Skiva av marmor. Fanerad med bl a jakaranda, dekor av intarsia. Två lådor, beslag av mässing. Bredd 102,5. Djup 43. Höjd 75 cm.

CITES certificate, valid within the EU included.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Beslag med lagning. Nycklar saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    651
    65 EUR
    80 USD

    Budhistorik (8 bud)
    415 feb 12:19651SEK
    3A15 feb 12:19601SEK
    415 feb 12:19600SEK