NAUTICA, 2 delar, 1900-tal.

NAUTICA, 2 delar, 1900-tal.

Skeppskompass i trälåda från W. Ludolph, Bremen. Släplogg i trälåda från Thomas Walker & Son, England, modell "Excelsior".

Slitage och skador. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK