JAMES COIGNARD, carborundum, signerad och numrerad HC IV/V.
"La ligne verte", utförd 2007. Oramad. Bladstorlek c:a 75 x 56 cm.
Oramad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK