KOFFERT, omkring sekelskiftet 1900.

Lackerad. Metallbeslag. Läderhänklar. Invändigt en lös låda. Längd 92 cm, bredd 51 cm, höjd 55 cm. Nyckel finns.

Bruksskick. Rostangrepp. Märken och repor. Mindre skador. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK