Vitmålad urtavla med arabiska siffror märkt Kristianstad, förgylld dekor, krönande girlang och blad, flankerande blomsterstavar, nedtill drapering, ca 91 x 51 cm Nyckel finns.
Ej funktionstestad. Ej genomgången. Slitage. Färgbortfall. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.