POSTSKÅP, 1900-talets andra hälft,

Lackerad plåt. Fack med nycklar. Längd 70 cm, djup 39 cm, höjd ca 207 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Färgbortfall. Slitage. Märken. Repor. Nyckel finns.

Utropspris
2 000 SEK