Allmoge
991580

FÅLLBÄNK, 1800-tal.

FÅLLBÄNK, 1800-tal.

Målad. Räfflad rygg och sarg. Lös stoppad sits. L 150.

Slitage. Färgbortfall. Torrspricka.

Utropspris
3 000 SEK