Allmoge
991582

SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.

Målad furu. Ben medslåar. L 170. b 114. H 71.

Slitage. Färgbortfall. Märken. Torrsprickor.

Utropspris
4 000 SEK