ENICAR

Sherpa Star, armbandsur, 35 (36) mm.

Stål, automatisk, mineralglas, integrerad armlänk, viklås, ca 1970

Caliber AR 1145B, Boettnr 870639 / 144-49-01

Konditionsrapport

Bruksslitage med mindre repor på bakboett. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    17 timmar 47 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    900
    91 EUR
    111 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 950 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    313 jan 11:18900SEK
    2A13 jan 11:18850SEK
    210 jan 14:56800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes