Arne Jones E1299

BOK, "Marc Chagall Glasmalereien für Jerusalem", André Sauret, Monte Carlo, 1962

Med osignerade färglitografier. Text på tyska av Jean Leymarie.

Lätt bruksskick. Mindre revor på omslaget.

Utropspris
3 000 SEK