Orlando Norie

(Storbritannien, 1832-1901)
Orlando Norie
(Storbritannien, 1832-1901)

ORLANDO NORIE, akvarell. Signerad.

Jordbruksarbetare hässjande hö. Ca 31x49 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydliga fläckar.

Utropspris
3 000 SEK