Teakfaner samt ek. Två enheter med skåp samt hyllor. Längd 80 cm. Bredd 40 cm. Höjd 150 cm. En enhet med låsbart skåp. Längd 45 cm. Bredd 40 cm. Höjd 70 cm. Nyckel finns.
Slitage.