PEZ

Godisautomater, 44 st, USA, 1900-tal.

Bland annat:
Frankenstein
Wonder woman
Spöket Casper
Musse Pigg
Thor
Hulken
Spiderman
Med flera. Höjd ca 10 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    403 EUR
    505 USD

    Budhistorik (2 bud)
    214 feb 16:464000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    114 feb 14:162000SEK