OKÄND KONSTNÄR

Olja på pannå, signerad Giotti.

Läsande kvinna och barn i interiör. 48 x 33 cm.

Konditionsrapport

Några repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    750
    75 EUR
    88 USD

    Budhistorik (10 bud)
    3 7 dec 12:01750SEK
    1A 7 dec 12:01700SEK
    3 7 dec 12:01700SEK