BORDSLAMPA, 1940/1950-tal.

Mässing. Höjd ca 50 cm

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad. Troligen ej komplett (saknas glas)

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss