BORDSLAMPA

1940/1950-tal.

Mässing. Höjd ca 50 cm

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad. Troligen ej komplett (saknas glas)

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    4 400
    449 EUR
    542 USD

    Budhistorik (7 bud)
    6 6 jan 07:524400SEK
    5A 6 jan 07:524200SEK
    5 4 jan 11:551600SEK