992628

UNNI ASKELAND, Färgserigrafi, signerad och numrerad 15/90.

"It's not true that I had nothing on, I had the radio on". P. 77 x 77 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 500
    437 EUR
    495 USD

    Budhistorik (11 bud)
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes