HANS BENDIX

Olja på duk, signerad.

"St.Germain, Paris". 36x53 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    120 EUR
    142 USD

    Budhistorik (3 bud)
    3 9 dec 21:181200SEK
    2 9 dec 20:541100SEK
    1 9 dec 19:211000SEK