TAKLAMPA

"Ufo", modell 565, Luxus, 1900-talets tredje kvartal.

Teak. Kupa i vitt glas. Diameter ca 52, höjd ca 22 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Smärre nagg. Takkopp i plast med flisa.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    274 EUR
    337 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A19 jan 22:072700SEK
    519 jan 22:072500SEK
    419 jan 09:502200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes