Coaster WMF, nysilver. Diamater 11 cm. Korkskruv med kula troligen från flygplan, stämplad CVH.
Korkskruv med vildsvinsbete och metall England. 1900-talets första hälft.
Flasköppnare i form av apa, metall
Ställvis snlupen. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.