Lås i silver, stämplat 925 och 830. Doserade kulor i ametist, diameter ca 5.5 - 12.5 mm. Doserad mossagat ca 13 - 22 mm. Längd totalt ca 45 respektive 50 cm. Totalvikt ca 160 gram.
Obetydligt ytslitage. Anlupen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.