KRUCIFIX

Bemålat trä, 1600-/1700-tal.

Höjd 16 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage. Avslag.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    531 EUR
    641 USD

    Budhistorik (24 bud)
    11 7 jan 15:565200SEK
    9A 7 jan 15:565000SEK
    9A 7 jan 11:403800SEK