LJUSSTAKAR

Ett par, brons, sent 1700-tal.

Balusterformade. Reliefdekor. Rund fot. Lösa ljusmanschetter. Höjd ca 27 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Några bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L30

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    153 EUR
    185 USD

    Budhistorik (21 bud)
    7A 7 jan 15:461500SEK
    9 7 jan 15:461400SEK
    7 7 jan 15:071300SEK