CLAESSON KOIVISTO RUNE, skåp, "Kilt Light", Asplund.
Lackerat. Dörrpar med bakomliggande hyllplan. Två lådor under dörrpar. Benställning av lackerad metall. Bredd 90. Djup 45. Höjd 145 cm.
Smärre slitage. Repor, främst på skiva och gavel.