LJUSSTAKAR

Ett par, brons, sent 1700-tal.

Balusterformade skaft på rund fot. Dekor av pärlbårder. Höjd 28 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor. Mindre bristningar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 250
    228 EUR
    280 USD

    Budhistorik (26 bud)
    7 8 jan 20:152250SEK
    11 8 jan 20:132050SEK
    7 8 jan 20:131950SEK