LJUSSTAKE

Brons, gustaviansk, sent 1700-tal.

Räfflad pelare. Rund fot. Lös ljusmanschett. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Ytskikt med slitage. Repor. Bristning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V27

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    600
    61 EUR
    74 USD

    Budhistorik (6 bud)
    513 jan 10:28600SEK
    3A11 jan 21:14550SEK
    411 jan 21:14500SEK