OKÄND KONSTNÄR

Olja på duk, signerad.

Gårdsmotiv. 53 x 86 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T329

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist Modern och Samtida konst

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    102 EUR
    123 USD

    Budhistorik (3 bud)
    213 jan 10:341000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    213 jan 10:33650SEK
    1 7 jan 22:54300SEK