SKÄNKSTOP, 2 stycken, tenn. Mathias Rundquist, Karlskrona 1820 och Nicolaus Justelius, Eksjö 1791.

Höjd ca 20 cm (vardera).

Skador. Slitage. Lagningar.

Utropspris
2 000 SEK