BAJONETT

Stål, Eskilstuna, 1900-tal.

Med balja och läderhölster. Längd ca 36 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Anlupen.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    45 EUR
    56 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A 4 jan 21:37450SEK
    3 4 jan 21:37400SEK
    2 4 jan 09:40350SEK