LJUSSTAKE

Porslin, Meissen, 1700-tal.

Räfflad pelare med dekor av lagergirlander. Höjd 25 cm.

Konditionsrapport

Fotring med nagg.

Proveniens
Skånskt samlarhem.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 755
    383 EUR
    463 USD

    Budhistorik (32 bud)
    11A 8 jan 20:083755SEK
    9 8 jan 20:083555SEK
    11A 8 jan 20:053311SEK