STOP

Fajans och tenn, daterat 1775.

Cylindrisk. Dekor i grått och blått med bladverk. Tennlock. Höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Proveniens
Skånskt samlarhem.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 200
    427 EUR
    524 USD

    Budhistorik (22 bud)
    6A10 jan 18:024200SEK
    710 jan 18:024000SEK
    6A10 jan 18:023700SEK