KAFFESERVIS

3 delar, sterling silver, 1900-talets andra hälft,

Rokokostil, kannans höjd ca 21 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 12 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 200
    220 EUR
    258 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    3 8 dec 23:422200SEK
    2 7 dec 20:202000SEK
    1 7 dec 18:341600SEK