SPEGEL

Empirestil, omkring 1900.

Fanerad med mahogny. Dekor av mässing i form av bl a flueroner och karyatider. 185 x 109 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador. Anlupet glas. Smärre fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T17

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 500 SEK

    300
    30 EUR
    37 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    119 jan 13:32300SEK