ROLF MELLSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad 1919.
Hare i vinterlandskap. 70 x 100 cm.
Smärre färgbortfall. Några repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK