Fanerad med valnöt, rikt skuren dekor, delvis klädda gavlar, längd ca 200, bredd ca 167, höjd ca 164 cm
Smärre slitage. Smärre fläckar. Renoverad. Senare klädsel. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10