INDUSTRILAMPA

Glamox, Norge, 1900-talets mitt.

Bär tillverkarens etikett. Totalhöjd 66 cm. Diameter 58 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage. Ej funktionstestad. Logga målad på skärmen.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - F3

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    60
    EUR
    596 SEK
    70 USD

    Budhistorik (4 bud)
    3 1 dec 18:2160EUR
    Acceptpris på 60 EUR uppnåddes
    1 1 dec 03:0455EUR
    230 nov 20:2850EUR