TISSOT

Kronograf, armbandsur, 40 mm,

stål, quartz, safirglas, datum, läderband, ca 2006

Caliber G10.211, Boettnr T362/462,

Konditionsrapport

Bruksskick, slitage, knappar tröga

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Biträdande specialist klockor

+46-73-940 08 23
carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    110 EUR
    129 USD

    Budhistorik (15 bud)
    4 7 dec 13:301100SEK
    1A 7 dec 13:301000SEK
    1A 7 dec 13:29960SEK