FÅTÖLJER ETT PAR 1960-TAL

Stomme av teak, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 34 cm

Konditionsrapport

Smärre fläckar. Smärre slitage. Sliten klädsel och stoppning

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 17 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    40 EUR
    47 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    214 dec 22:02400SEK
    112 dec 21:38300SEK