Zirkonium/roséguld, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, integrerat gummiband, viklås, odaterat cert, manual, box, kartong, ca 2016.
Caliber HUB 11 (Sellita SW300), Serienr 857692, Referensnr 542.ZP.1180.RX, Boettnr 868097
Bruksslitage med ytliga repor. Fungerade vid testtillfället, funktion garanteras ej.