JONAS IHREBORN

Fåtölj, "Seventy", 2000-tal.

Stomme av metall. Lösa plymåer i rygg och sits, klädda armlän. Klädsel av skinn. Etikettmärkt. Sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H81

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 5 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    3 600
    360 EUR
    423 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    1A 7 dec 17:093600SEK
    2 7 dec 17:093600SEK
    1A 7 dec 17:073400SEK