SITTPUFF/FOTPALL

1900-talets andra hälft.

Klädd i läder. Längd 57 cm. Bredd 55 cm. Höjd ca 30 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    5 dagar 14 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    601
    60 EUR
    70 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 651 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    114 dec 00:49601SEK
    413 dec 20:31551SEK
    3A13 dec 20:31550SEK