STOLAR

6 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme i bentwood. Formpressad sits. Sitthöjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 720
    272 EUR
    319 USD

    Budhistorik (19 bud)
    2 7 dec 19:022720SEK
    6A 7 dec 18:032520SEK
    2 7 dec 18:032400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes