med tre gammalslipade diamanter, totalvikt ca 3.60 ct, kvalitet ca H vs-si, platina, storlek 16.5/52, total vikt 6 g. Stämplad Andersson Guldsmed Otto, Stockholm 1946.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.