ARTHUR HEICKELL

Olja på duk, signerad.

Ålandskap. 40x50 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T11
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 300 EUR

    Slutpris

    160
    EUR
    1 572 SEK
    196 USD

    Budhistorik (6 bud)
    519 jan 17:34160EUR
    4A19 jan 17:34159EUR
    419 jan 17:03150EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes