DOCKOR, 3 ST, Mattel 1968-1971, samt MJJ Production LJN Toys Ltd 1984.

Ken, Big Jim och Michael Jackson. Kläder, skor och accessoarer medföljer.

Åldersrelaterat och bruksslitage. Något smutsiga. Smärre skador.

Utropspris
300 EUR