FIGURIN Dahl Jensen Bing & Gröndahl porslin 1900-talets andra hälft

Höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 200
    120 EUR
    142 USD

    Budhistorik (5 bud)
    4 8 dec 19:221200SEK
    3 8 dec 18:361100SEK
    2A 8 dec 18:361059SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes