SOFFA

Ire Möbler, Skillingaryd,

Lösa dynor i sits samt rygg i svart skinn. Fötter i kromat stål, längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    400 EUR
    470 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 9 dec 21:484000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    3 9 dec 21:283200SEK
    2 2 dec 16:023000SEK