ASTRID SAMPE, matta, maskinvävd, dubbelsidig, ca 280 x 192 cm
Sverige 1950-tal
Något slitage. Smutsig. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk