CARL MALMSTEN

Byrå, "Vidar", 1900-talets andra hälft.

Fanerad med ek. Bredd 76, djup 42, höjd 87 cm. Märkt vid baksidan. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Fanerskador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H155

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 10 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)