SKÅP

1700-tal.

Mörkbetsat trä. Underdel med lådor. Överdel med med skåp. Längd 127 cm. Bredd 52 cm. Höjd ca 200 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Hårt renoverad yta. Kompletterad. Lås kärvar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    301 EUR
    355 USD

    Budhistorik (2 bud)
    212 dec 20:503000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes
    112 dec 20:191500SEK